18 Ağustos 2011 Perşembe

bu isimlerle sohbetin bitmeyeceği bir gün geçirseydim..

Bugün arkadaşımla sohbet sırasında Ayhan Sicimoğlu adı geçti..Dedim severim hatta onun deyimiyle hastasıyım,şunu belirtmekte de fayda var programında "hastasıyım" en çok kullandığı sözcüklerden bir tanesi olduğu için kullandım:) Oturupta sohbet edilmesi gereken isimlerden bir tanesi benim için..
Hatta ve hatta şöyle bir hayalim var:
Ayhan Sicimoğlu,Vedat Milor,Aydın Boysan,Müjdat Gezen,Erol Günaydın,Doğan Hızlan gibi isimlerle aynı masada oturup sohbet etmek..Sohbetin tükenmeyeceği bir masa olacağı kesin..Hepsi kendi işinin ehli,farklı karakterler ve hayatı en iyi tanımlayacak görmüş geçirmiş isimler arasında bence..Onlarla geçireceğim birkaç saatlik sohbetle sanırım yaşabileceğim en güzel deneyimi elde etmiş olurdum..
Bir gün hayalini kurduğum bu masayı görebilirmiyim dersiniz..Zor mu dediniz ama ütopik değil en azından:)..Belki bir gün, hayat bu sonuçta süprizlerle dolu..
Hıııı evet Burcu tabi öyle..Bu masanın çevresinde bu insanları görürsün..Sen hayalini canlı tut gerisini zamana bırak..Belki bu yazıyı okurlar,belki bu insana bir iyilik yapalım derler ve bir araya gelirler değil mi!!
Hayalim gerçek olsa olsa olsaaa:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder